Opensearch Views (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: OR
gu: અથવા

en: AND
gu: અને

en: About
gu: વિશે
