Opensearch Views (1.0.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: Format
he: פורמט

en: Search Keywords
he: חיפוש מילות מפתח

en: Host
he: שם שרת

en: Score
he: ניקוד

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: OR
he: או

en: Port
he: פורט

en: AND
he: וגם

en: Index
he: אינדקס

en: About
he: אודות

en: Direction
he: כיוון
