Opensearch Views (1.0.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Field
hu: Mező

en: Views
hu: Nézetek

en: Format
hu: Formátum

en: Search Keywords
hu: Keresési kulcszavak

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Score
hu: Eredmény

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: OR
hu: VAGY

en: AND
hu: ÉS

en: About
hu: Leírás

en: Direction
hu: Irány

en: Query string
hu: Lekérdezési karakterlánc

en: Format output
hu: Kimenet formázása

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: - Select a field -
hu: - Mező kiválasztása -
