Opensearch Views (1.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Field
id: Bidang

en: Views
id: View

en: Search Keywords
id: Cari Kata Kunci

en: Score
id: Skor

en: Plain text
id: Teks biasa

en: AND
id: DAN

en: Index
id: Indeks

en: About
id: Tentang

en: Direction
id: Arah
