Opensearch Views (1.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Field
is: Svæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: Format
is: Stílsnið

en: Search Keywords
is: Leita í lykilorðuð

en: Host
is: Vél

en: OR
is: EÐA

en: AND
is: OG

en: About
is: Um

en: Direction
is: Stefna
