Opensearch Views (1.0.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Field
ja: フィールド

en: Views
ja: ビュー

en: Format
ja: フォーマット

en: Search Keywords
ja: 検索キーワード

en: Host
ja: ホスト

en: Score
ja: 得点

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Port
ja: ポート

en: Index
ja: インデックス

en: About
ja: アバウト

en: Direction
ja: 方向

en: Format output
ja: 出力を整形

en: Number of results to return
ja: 返される結果の数
