Opensearch Views (1.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Views
jv: View

en: Score
jv: Skor

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Index
jv: Indek

en: About
jv: Ngenani

en: Direction
jv: Arah
