Opensearch Views (1.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Field
km: វាល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Port
km: ច្រក

en: Index
km: លិបិក្រម

en: About
km: អំពី

en: Direction
km: ទិស
