Opensearch Views (1.0.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು

en: OpenSearch
kn: ಓಪನ್‌ಸರ್ಚ್
