Opensearch Views (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Field
ku: خانە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Port
ku: دەروازە

en: Index
ku: نوانە

en: About
ku: دەربارە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
