Opensearch Views (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Views
mr: याद्या

en: Format
mr: रचना

en: Direction
mr: दिशा
