Opensearch Views (1.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Index
my: အညွှန်း

en: About
my: အကြောင်း

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
