Opensearch Views (1.0.0) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Password
no: Passord

en: Field
no: Felt

en: Views
no: Visninger

en: Search Keywords
no: Nøkkelord for søk

en: Host
no: Vert

en: Score
no: Poeng

en: Plain text
no: Ren tekst

en: OR
no: ELLER

en: AND
no: OG

en: Index
no: Indeks

en: About
no: Om

en: Direction
no: Retning
