Opensearch Views (1.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Host
ne: होस्ट

en: OR
ne: या

en: Index
ne: सूची

en: About
ne: बारेमा

en: Direction
ne: दिशा
