Opensearch Views (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Field
nn: Felt

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Index
nn: Indeks

en: Direction
nn: Retning
