Opensearch Views (1.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Field
oc: Camp

en: Views
oc: Vistas

en: Host
oc: Òste

en: Score
oc: Marca

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: OR
oc: O (OR)

en: Port
oc: Pòrt

en: AND
oc: E (AND)

en: Index
oc: Indèx

en: About
oc: A prepaus

en: Direction
oc: Direccion
