Opensearch Views (1.0.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Field
pl: Pole

en: Views
pl: Widoki

en: Search Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Score
pl: Wynik

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: OR
pl: LUB

en: AND
pl: I

en: Index
pl: Indeks

en: About
pl: O stronie

en: Direction
pl: Kierunek

en: Query string
pl: Ciąg zapytania

en: Format output
pl: Formatuj wyjście

en: Number of results to return
pl: Liczba wyników do zwrócenia

en: Sort options
pl: Opcje sortowania
