Opensearch Views (1.0.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: رمز

en: Field
fa: میدان

en: Views
fa: نماها

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Search Keywords
fa: جستجوی کلید کلمه‌ها

en: Host
fa: میزبان

en: Score
fa: امتیاز

en: Plain text
fa: متن ساده

en: OR
fa: یا

en: Port
fa: درگاه

en: AND
fa: و

en: Index
fa: شاخص

en: About
fa: درباره

en: Direction
fa: جهت
