Opensearch Views (1.0.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Views
ps: ليدنې

en: Format
ps: بڼه

en: Search Keywords
ps: آرويىونې پلټون

en: Host
ps: کوربه

en: OR
ps: او

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: AND
ps: او

en: About
ps: په اړه
