Opensearch Views (1.0.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Password
pt: Senha

en: Format
pt: Formato

en: Search Keywords
pt: Procurar palavras-chave

en: Host
pt: Servidor

en: Score
pt: Pontuação

en: Plain text
pt: Texto simples

en: OR
pt: OU

en: Port
pt: Porta

en: AND
pt: E

en: Index
pt: Índice

en: About
pt: Sobre

en: Direction
pt: Direção

en: Sort options
pt: Opções de ordenação
