Opensearch Views (1.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Field
ro: Câmp

en: Views
ro: Vizualizări

en: Search Keywords
ro: Cuvinte cheie pentru căutare

en: Host
ro: Gazdă

en: Score
ro: Scor

en: Plain text
ro: Text simplu

en: About
ro: Despre

en: Direction
ro: Direcție

en: Sort options
ro: Opțiuni de sortare
