Opensearch Views (1.0.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Field
sk: Pole

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Format
sk: Formát

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Score
sk: Skóre

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: OR
sk: ALEBO

en: AND
sk: A

en: About
sk: Informácie o

en: Direction
sk: Smer
