Opensearch Views (1.0.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Field
sl: Polje

en: Format
sl: Oblika

en: Host
sl: Gostitelj

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Port
sl: Vrata

en: Index
sl: Indeks

en: About
sl: O modulu

en: Direction
sl: Smer
