Opensearch Views (1.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Index
ug: ئىندېكس

en: About
ug: ھەققىدە

en: Direction
ug: يۆنىلىش
