Opensearch Views (1.0.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Field
uk: Поле

en: Views
uk: Види

en: Format
uk: Формат

en: Search Keywords
uk: Пошук по ключових словах

en: Host
uk: Хост

en: Score
uk: Вага

en: Plain text
uk: Простий текст

en: OR
uk: АБО

en: Port
uk: Порт

en: AND
uk: ТА

en: Index
uk: Індекс

en: About
uk: Про модуль

en: Direction
uk: Напрям

en: Query string
uk: Рядок запиту

en: Format output
uk: Вихідний формат

en: Sort options
uk: Параметри впорядкування

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання
