Opensearch Views (1.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Field
ur: فیلڈ

en: Views
ur: ویوز

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Direction
ur: سمت
