Opensearch Views (1.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Field
vi: Trường

en: Format
vi: Định dạng

en: Score
vi: Điểm

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Port
vi: Cổng

en: AND
vi: VÀ

en: Index
vi: Chỉ mục

en: About
vi: Giới thiệu

en: Direction
vi: Hướng
