OpenSign (1.0.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Register
de: Registrieren

en: Submit
de: Absenden

en: Description
de: Beschreibung

en: Password
de: Passwort

en: Email
de: E-Mail

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Server URL
de: Server-URL

en: App ID
de: App-ID
