OpenSign (1.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Register
es: Registro

en: Submit
es: Enviar

en: Description
es: Descripción

en: Password
es: Contraseña

en: Name
es: Nombre

en: Email
es: Correo electrónico

en: Phone
es: Teléfono

en: Select Document
es: Seleccione Documento
