OpenSign (1.0.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Register
fr: S'inscrire

en: Submit
fr: Soumettre

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: Email
fr: Courriel

en: Phone
fr: Téléphone

en: Server URL
fr: URL du serveur

en: App ID
fr: Identifiant (ID) de l'application
