OpenSign (1.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Register
gu: નોંધણી

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
