OpenSign (1.0.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Register
hr: Registriraj se

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon
