OpenSign (1.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Register
id: Daftar

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Phone
id: Telepon
