OpenSign (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Register
ja: 登録

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Email
ja: メール

en: Phone
ja: 電話番号
