OpenSign (1.0.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Register
jv: Ndaftar

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng
