OpenSign (1.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Email
ku: ئیمێل
