OpenSign (1.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Register
lt: Registruotis

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Email
lt: El. paštas

en: Phone
lt: Telefonas
