OpenSign (1.0.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Register
ne: दर्ता

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Email
ne: ईमेल
