OpenSign (1.0.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Register
nl: Registreren

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Select Document
nl: Document selecteren

en: App ID
nl: App-ID
