OpenSign (1.0.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Phone
nn: Telefon
