OpenSign (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Email
ps: بریښنالیک
