OpenSign (1.0.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Register
pt: Registro

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: Phone
pt: Telefone

en: App ID
pt: ID do Aplicativo
