OpenSign (1.0.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Register
ro: Înscriere

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon
