OpenSign (1.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Register
ru: Регистрация

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Phone
ru: Телефон
