OpenSign (1.0.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Register
sk: Registrovať

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: Telefón
