OpenSign (1.0.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Register
sv: Registrera

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Email
sv: E-post

en: Phone
sv: Telefon

en: App ID
sv: ID-nummer för app
