OpenSign (1.0.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்
