OpenSign (1.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: Email
te: ఈమెయిలు
