OpenSign (1.0.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت
