OpenSign (1.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Register
uk: Реєстрація

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Phone
uk: Телефон

en: Server URL
uk: Адреса (URL) сервера

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми
